preloader

BEN TEDAVİSİ

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
blank

Benler , sigiller  ya da cilt yüzeyindeki küçük deri uzantıları bazen yüz ,boyun ,bazen el ,ayak veya vücutta olabilirler. Sizi estetik olarak veya bulunduğu yer saç veya sakal içi olduğu için  rahatsız edebilir. Bu nedenle de hem görsel açıdan sizi rahatsız eden hem de kanama riski  taşıyabilen bu benlerinizi ameliyat gerektirmeden üstelik 5 dakika gibi kısa bir sürede aldırabilirsiniz.

Benlerin alınmasını sağlayan 3 farklı sistem ve yöntem bulunmaktadır. Bunlar lazer, radyofrekans ve Elektrokoter uygulamalarıdır.  Kliniğimizde uygulanan fraksiyonel  lazer ile ben tedavisinden bahsedecek olursak, zararlı ışınlarından arındırılarak uygulanan lazer işlemleri, cerrahi bir başlıkla uygulandığından ; hiçbir kanama olmaksızın izsiz iyileşmeyi sağlar.Ayrıca yeni doğan bebeklerde bulunan ve damar beni olarak adlandırılan Hemanjiom tedavilerinde de  lazer uygulaması tercih edilmektedir. Ben ,siğil ,nasır veya diğer uzantılar küçük bir lokal anestezi sonrasında sadece birkaç dakikada temizlenebilmekte ve hiç ağrı hissi olmamaktadır.

Ameliyatsız bir şekilde bu lezyonların  alınmasında ilk tercihler arasında bulunan lazer tedavisi sayesinde ciltte asla herhangi bir leke ya da iz kalmaz. Sadece seans sonrasında ciltte hafif bir kızarıklık meydana gelebilir. Bu durum son derece normal ve olağandır. Ayrıca cildin hassasiyetine bağlı olarak lazer yapılan bölgede ufak bir kabuklanma bile oluşabilir fakat bu durum kısa bir sürede kendini toparlayacaktık. Kısacası lazerle ben tedavisi ciltte herhangi bir iz bırakmaması nedeni ile kişilerin en çok tercih ettiği uygulamalar arasında yer almaktadır. Lazer tedavisinin fiyatları ise vücudunuzda bulunan ve aldırmak istediğiniz ben sayısına göre belirlenmektedir.

Yorumları Görüntüle

Kişiye Özel Uygulamalar

Etre Clinic

Kişiye Özel Uygulamalar, Lazer Epilasyon, Bölgesel İncelme, Dolgu Uygulamaları, Ultherapy ile Ameliyatsız yüz gençleştirme, Velashape III ile vücut şekillendirme…

Bizi Takip Edin

Sohbeti Başlat
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Hoşgeldiniz,
BEN TEDAVİSİ hakkında bilgi almak istermisiniz ?