preloader

EXİMİA KAVİTASYON

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
blank

Kavitasyon cilt altında meydana gelmiş olan yağların, ultrason dalgaları sayesinde parçalanmasını ve bu sayede de sıvı bir form alıp, yağların ciltten atılmasına yarayan bir uygulamadır. Kısacası kesinlikle cerrahi bir müdahale gerektirmeyen bir uygulamadır. Eximia ise; kavitasyon cihazları içerisinde özellikle en yoğun dalga boyuna sahip olanıdır. Ayrıca bu muhteşem cihazı diğerlerinden ayıran en önemli bir diğer özellik de, 3 cihazın bir arada toplanmış olarak, tek bir cihazda buluşmuş olmasıdır. Kısacası Eximia Kavitasyon cihazı, Elektroporasyon, ultrason ve vakum sistemlerinin birleşiminden meydana gelmiş son derece etkili ve güvenilir bir cihazdır.

Özellikle bel bölgesinde meydana gelen aşırı yağlanmalarda, basen bölgesinde ve bacaklarda oluşan hem yağlanmalar hem de selülitlerin giderilmesinde son derece başarılıdır. Bunun dışında vücudunuzun yağlanma meydana gelmiş olan diğer tüm bölgelerinde de ( sırt, popo, üst bacaklar, kalçanın dış kısmı, iç kısmı, dizler, kollar vb.) rahatlıkla eximia kavitasyon tercih edebilir ve uygulayabilirsiniz.  Patentli teknolojisi sayesinde cildin 3 cm derinliğinde yer alan istenmeyen yağların parçalanmasını ve vücuttan vakum sayesinde atılmasını sağlayan eximia kavitasyon cihazı diğer cihazlardan farklı uygulama metotlarına sahiptir. Yağları ses dalgalarının oluşturduğu kavitasyon baloncukları sayesinde yok etmektedir. Uygulamanın ardından gerçekleştirilen vakum programı sayesinde de parçalanmış yağların vücuttan atılması sağlanmaktadır. En önemlisi ise bayanların oldukça merak ettiği ve tek bir seansta bile olsa kavitasyondan nasıl bir başarı kazanacaklarıdır. Eximia kavitasyon uygulamasından önce hastaların vücut ölçümleri mutlaka alınır. Uygulama ilk seansta kişilere göre farklılık göstererek 1-12 cm rarlığında bir incelme sağlar. Ayrıca kavitasyon sayesinde ciltteki selülit görünümü düzelmekte ve cilt sıkılaşmaktadır.

Eximia kavitasyonun uygulanmasının ardında dikkat edilmesi gereken bazı konular bulunmaktadır. Bunların en başında da mutlaka beslenme düzeni gelmektedir. Lipolizin aktif bir şekilde işlemesi için mutlaka düzenli ve doğru beslenilmesi gerekmektedir. Ayrıca yapılacak olan yürüyüşler ya da diğer spor uygulamaları sayesinde de kavitasyon esnasında parçalanan yağların karaciğer ve lenfatik yolu ile vücuttan atılması sağlanacaktır. Diğer önemli bir detayda her zaman yapılması gerektiği gibi mutlaka günde 2 litre su içilmelidir.

Eximia kavitasyon uygulamasının seans aralıklarından da bahsetmek gerekirse, genellikle haftada 2 kez uygulamaya başlanıp, daha sonraki süreçlerde haftada bir seansa da düşülebilmektedir. Uygulama süresi de kavitasyonun yapılacak olan yerine göre değişiklik göstermekte olup, minimum 20 dakika, maksimum ise 60 dakika kadar sürebilmektedir.

KİMLERE KAVİTASYON YAPILMAZ?

Yüksek tansiyon, koroner kalp hastalığı, diyabet, kan koagülasyon disfonksiyon rahatsızlıklarında
Amaçlanan uygulama bölgesinde yara veya dermatit bulunması halinde
Amaçlanan uygulama bölgesinde metal protez bulunması halinde
Hamilelerde
Akut veya kronik hastalıklar veya ciddi patolojik değişiklikler yaşamış kişiler de kullanılmaz.

KAVİTASYON KAÇ SEANS UYGULAMA GEREKTİRİR?

Uygulama yapılacak bölgenin büyüklüğü ve yoğunluğuna göre değişebilmekle birlikte 10-15 gün aralıklarla 4-8 seans arasında uygulanır. Birlikte yapılması gereken yardımcı uygulamalara göre bu süreler değişkenlik gösterebilir.

Yorumları Görüntüle

Kişiye Özel Uygulamalar

Etre Clinic

Kişiye Özel Uygulamalar, Lazer Epilasyon, Bölgesel İncelme, Dolgu Uygulamaları, Ultherapy ile Ameliyatsız yüz gençleştirme, Velashape III ile vücut şekillendirme…

Bizi Takip Edin

Sohbeti Başlat
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Hoşgeldiniz,
EXİMİA KAVİTASYON hakkında bilgi almak istermisiniz ?