preloader

GÖZALTI IŞIK DOLGUSU

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
blank

Göz çevresi ve özellikle gözaltı bölgesi son derece ince ve hassas bir yapıya sahiptir. Buna bağlı olarak yaş ilerlemesi ile meydana gelen kırışıklıklar, renk değişimleri ve diğer cilt bozuklukları yapısal olarak ilk, göz çevresi ve gözaltında oluşmaktadır. Bu durumlar için geliştirilmiş olan gözaltı ışık dolgusu, isminden de anlaşıldığı gibi sadece gözaltı bölgesinde uygulanabilen ve içeriğinde yer alan 8 tane amino asit, hylauronik asit, antioksidanlar, mineraller ve vitaminler sayesinde cilt altında yer alan hücrelerin yenilenerek yapılanmasını sağlamaktadır. Arıca gözaltı dolgu uygulaması esnasında hastaların herhangi bir acı ya da ağrı hissetmemesi için uygulanan elin içerisinde anestezi içeren bir madde de yer almaktadır.

Gözaltı Dolgu Uygulaması

Gözaltı dolgu uygulamasına başlamadan önce hastaların uygulama yapılacak bölgelerine her ne kadar işlemde uygulanan jel içerisinde bulunsa da, mutlaka anestezi içeren krem sürülür. Daha sonrasında tek bir noktadan girilerek yapılan gözaltı dolgu işlemi, ucu küt olan bir kanül yardımı ile doldurulmaktadır.

İşlem tek bir seansta yeterli olmaktadır. Ancak gerekli durumlarda kontrol amaçlı gidildiğinde, ikinci seansa da gerek olabilmektedir. İşlemin etkisi yine kişiden kişiye göre değişmekle birlikte 1 ile 2 yıl kadar devam etmektedir. En önemli detay ise gözaltı dolgu uygulamasının ardından hastalar günlük aktivitelerine geri dönebilmektedir.

Gözaltı Dolgusu  Kimlere Uygulanır?

Gözaltı dolgusu genellikle göz çevresinde kırışıklık ve kazayağı görünümü olan kişilerde, gözaltı torbalanmalarında, yanak ve gözaltları arasındaki çukur oluşumlarında, gözaltı renk değişikliklerinde ve morarmalarında tercih edilmektedir. Bahsettiğimiz bu problemleri olan her erişkine rahatlıkla  uygulanabilen gözaltı dolgusu uygulaması göz çevresi için son derece etkili bir yöntemdir.

Yorumları Görüntüle

Kişiye Özel Uygulamalar

Etre Clinic

Kişiye Özel Uygulamalar, Lazer Epilasyon, Bölgesel İncelme, Dolgu Uygulamaları, Ultherapy ile Ameliyatsız yüz gençleştirme, Velashape III ile vücut şekillendirme…

Bizi Takip Edin

Sohbeti Başlat
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Hoşgeldiniz,
GÖZALTI IŞIK DOLGUSU hakkında bilgi almak istermisiniz ?