preloader

VELASHAPE III

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
blank

“Velashape 3” bölgesel olarak fazlalıkları olan kişilerin vücut şekillendirmesini sağlayacak ve aynı zamanda selülit ve çatlaklar gibi cilt problemleri olan kişilerin de bu sorundan kurtulmasına yardımcı olan bir sitemdir. Günlük yaşantınızdan ödün vermeden oldukça etki eden Velashape 3, genellikle bacak, karın bölgesi ve kalça gibi sorunlu bölgelerde uygulanabilen bir işlemdir. Ancak Velashape’in sahip olduğu iki başlık (VSmooth & VContour) sayesinde hem dar hem de geniş olan tüm bölgelere de rahatlıkla uygulama yapılabilecektir.

Uygulamanın nasıl yapılacağından da söz etmek gerekirse VelaShape 3, öncelikle kızılötesi ışınlar sayesinde uygulama yapılacak olan bölgenin ısınmasını sağlar ve daha sonrasında ise vakum özelliği ile de ciltte bulunan elastin ve kolajenler uyarılarak, üretimleri arttırılır. Bu sayede de ciltteki problemler selülitler, çatlaklar ve cilt sıkılık kayıpları giderilir. İşlem genellikle 4 seans kadar uygulanır ancak kişiden kişiye seans sayıları değişiklik gösterebilir. Ancak şu bilinmektedir ki VelaShape uygulamasında ilk seanstan sonra bile gözle görülür bir değişiklik mutlaka olmaktadır.

Yapılan bazı klinik çalışmalar neticesinde kişilerin genellikle karın bölgelerinde 2.5 cm, bacak kısımlarında ise yaklaşık 1.5 cm incelmeler olduğu saptanmıştır. Kısacası seanslardan sonra 1 ile 3 cm arasında incelme mutlaka olmaktadır. Uygulamanın kişilere hissettirdikleri ise kesinlikle ağrı ya da acı değildir. Hatta kimi hatalar cilde verilen ısıyı oldukça rahatlatıcı bile bulabilmektedir. Uygulama anında ciltteki ısı hissi, işlem sonrasında da bir süre devam edebilmektedir. Bu durum son derece normaldir. Çok nadir de olsa bazı hassas ciltlerde uygulama sonrasında 1- 2 saat kadar hafif kızarıklıklar da görülebilmektedir.

VelaShape 3 sistemi yapılan uygulamalar genellikle herkes için uygun olup, sadece zayıflamak ya da rahatsız olduğunuz cilt sorunlarının dışında, sadece cildinizin bakımı ve kalitesini arttırmak amacı ile bile tercih edip yaptırabilirsiniz. Özellikle de aşırı zayıf olan ve buna olarak da cilt sıkılığını kaybetmiş olan hastalarında bu uygulama sayesinde ciltlerine oldukça dirilik kazandırmaktadır.

Yorumları Görüntüle

Kişiye Özel Uygulamalar

Etre Clinic

Kişiye Özel Uygulamalar, Lazer Epilasyon, Bölgesel İncelme, Dolgu Uygulamaları, Ultherapy ile Ameliyatsız yüz gençleştirme, Velashape III ile vücut şekillendirme…

Bizi Takip Edin

Sohbeti Başlat
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Hoşgeldiniz,
VELASHAPE III hakkında bilgi almak istermisiniz ?